Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16569
Stary 03.09.2014, 16:39
Mówił, że w Porto miałby problem z przebiciem się do I drużyny. Wisłę traktował jak trampolinę.
Spoko, nie jestem aż takim idealistą, by wierzyć, że taki Lucas olałby Porto ze względu nam miłość do Wisły (choć nie powiem, zyskałby gigantyczny szacunek)
Odpowiedz cytując