york09 napisał(a):

Już wcześniej pisałem skoro Tusk uciekł do Brukseli to Kaczyńskiego miejsce w muzeum osobliwości.
Może wtedy staniemy się jednym narodem.
Wybrać powinniśmy o wiele młodszych!
"Będziemy mieli władzę, która nie zajmuje się tym, żeby tranwers... Żeby tacy różni, bardzo dziwni...". Kaczyński o rządach PiS
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,1...odmienni_.html
Nie ma to jak szczera pogarda dla inności. Szacunek dla bliźniego i współobywatela na najwyższym poziomie
To są słowa (może przyszłego) premiera.
|
Kaczyński dobrze powiedział, 1906 % poparcia dla niego w tej sprawie, po co zajmować się jakimś małym procentem osób które chcą narzucić swoje poglądy większości ?
Oby PIS wygrał nadchodzące wybory i zaprowadził porządek z tą homo propagandą która wlewa się do naszego kraju coraz większym strumieniem ...
Jeżeli wygra PO prawdopodobnie stworzy rząd z SLD a tam już przebierają nóżkami aby od najmłodszych lat wprowadzać do przedszkoli, szkół ideologię Gender i inne pierdoły ...