Chłopak nie grał rok w piłkę, jest na poziomie fizycznym, taktycznym gorzej niż podstawowi zawodnicy naszych rezerw. Bo i tak nie mieści się w pierwszym składzie. Technicznie chłopak ma potencjał i może jak ostro popracuje jesienią to na wiosnę ma szansę zaistnieć, ale nie wcześniej.