Unia, NATO wszyscy przeciw PIS To jest karygodne!
Prezes na takie poniżanie Polski by nie pozwolił.
Doszło do niebywałej prowokacji, haniebnej zdrady, spisku putinowsko -tuskowsko-obamowsko-merkelowo-cameronowego. Rektorem akademii NATO został ostatni szef WSI !!! (jedną gwiazdkę dostał od Kwacha, drugą od Komora... Co więcej, wśród ukończonych przez niego uczelni jest Wojskowa Akademia Polityczna im. - tak jest! - Feliksa! Dzierżyńskiego!). Gdzie jest teraz Polska? Jak można było do tego dopuścić ? No to Antkowi żyłka pieprznie!!. Najgorszy w historii premier dostaje stanowisko prezydenta w Radzie Europy,a ruski agent w NATO. No i mamy bardzo ważnego Komisarza Europejskiego. To już inwazja platfusów! Koniec świata.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...a_jedynej.html
2005r - 70,85 $ baryłka cena benzyny spadla z ok. 4,30 zł do 3,70 zł.
2012r- od 120 - 150 $ baryłka
1997r wychodzi na to że za Cimoszewicza było jeszcze lepiej

Nie pisz bzdur o cenach paliwa.
Kryzys w europie


Tutaj widać jak Kaczyńscy rządzili w Europie jak było fajnie.
Ledwie skończyli rządy i kryzys na całym świecie
Kaczyński WRÓĆ napraw świat.
zlikwidowano podatek od spadków i darowizn
Za to musiał płacić następny rząd.
- obniżono o ponad polowe składkę rentową, dzięki czemu wzrosły pensje
A zabrakło na wypłaty emerytur.
-
podniesiono znacząco najniższą płacę.
gówno prawda.
http://www.zus.pl/default.asp?p=1&id=1019
A o polityce zagranicznej nie wspominasz nic