Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7959
Stary 03.09.2014, 08:26
Grantar napisał(a):Wyświetl post
To tak a propos pojednania, jedności itp ?
Nigdzie się nie wybieram.
Pozdrawiam
pojednania z osobą, która jątrzy i cały czas wraca do "bednarzowej kompromitacji" ? Próbującac go wybielić, a oczernić kibiców i nowe władze klubu ? Gdybys zamilk w tej kwestii, przemyślał swoje grzechy i swoje postępowanie to zmieniłoby to sytuacje.

Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
z wyszczególnieniem spotkań z urojonymi zgodami:
czy ten zwrot nie zasługuje na nagrodę za największą głupotę TWSD ?
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 03.09.2014 o godz. 23:14.
Odpowiedz cytując