Grantar napisał(a):

To tak a propos pojednania, jedności itp ?
Nigdzie się nie wybieram.
Pozdrawiam
|
pojednania z osobą, która jątrzy i cały czas wraca do "bednarzowej kompromitacji" ? Próbującac go wybielić, a oczernić kibiców i nowe władze klubu ? Gdybys zamilk w tej kwestii, przemyślał swoje grzechy i swoje postępowanie to zmieniłoby to sytuacje.
Matejas_ napisał(a):

|
z wyszczególnieniem spotkań z urojonymi zgodami:
|
czy ten zwrot nie zasługuje na nagrodę za największą głupotę TWSD ?