Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9857
Stary 03.09.2014, 01:27
Wracaj Misiek - najlepiej na Reymonta. Wisła potrzebuje Cię. Osobiście wolałem Pareikę, ale Misiek też dawał radę i Miśka zapamiętam z jak najlepszej strony!
Odpowiedz cytując