Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7951
Stary 02.09.2014, 23:24
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Ty tą prace tej gnidy warszawskiej, łysego szkodnika przedłużałeś! Dlatego zasługujesz na naszą pogardę! Gdybyś choć się tego wstydził i zrozumiał swój błąd, to byłoby ok. Ale Ty dalej nie widzisz w tym nic złego.
Prawdziwi Kibice kibicują zawsze, ale ......
Dalszą prowadz na wislaportal.pl Tam Twoje miejsce.
To tak a propos pojednania, jedności itp ?
Nigdzie się nie wybieram.
Pozdrawiam
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując