domin_czyzyny napisał(a):

Ty tą prace tej gnidy warszawskiej, łysego szkodnika przedłużałeś! Dlatego zasługujesz na naszą pogardę! Gdybyś choć się tego wstydził i zrozumiał swój błąd, to byłoby ok. Ale Ty dalej nie widzisz w tym nic złego.
Prawdziwi Kibice kibicują zawsze, ale ......
Dalszą prowadz na wislaportal.pl Tam Twoje miejsce.
|
To tak a propos pojednania, jedności itp ?
Nigdzie się nie wybieram.
Pozdrawiam