Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7949
Stary 02.09.2014, 23:02
milosz napisał(a):
Grantar
..podaj fanie Jacka Bednarza, jeden choćby powód dla którego teraz miałby być bojkot Wisły ? Jesteś kibicem Wisły czy Jacka B. ?
Zaś co do kibicowania Wiśle, jakoś pewny jestem że bojkotujący JB, tak jak ja w trakcie protestu, też zawsze jej kibicowali, ale poza stadionem.
Nie udawaj że nie wiesz, że bojkot dotyczył Jacka Bednarza, ale nigdy nie był bojkotem Wisły Kraków !
Bojkotowaliscie mecze Wisły ...
Bednarz nie stracił na tym ani grosza. Stracił klub.
Ja nie mam zamiaru odwracać się od Wisły,
bo wywalili Bednarza .
Ostatnio edytowane przez Grantar : 02.09.2014 o godz. 23:04.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując