milosz napisał(a):
Grantar
..podaj fanie Jacka Bednarza, jeden choćby powód dla którego teraz miałby być bojkot Wisły ? Jesteś kibicem Wisły czy Jacka B. ?
Zaś co do kibicowania Wiśle, jakoś pewny jestem że bojkotujący JB, tak jak ja w trakcie protestu, też zawsze jej kibicowali, ale poza stadionem.
Nie udawaj że nie wiesz, że bojkot dotyczył Jacka Bednarza, ale nigdy nie był bojkotem Wisły Kraków !
|
Bojkotowaliscie mecze Wisły ...
Bednarz nie stracił na tym ani grosza. Stracił klub.
Ja nie mam zamiaru odwracać się od Wisły,
bo wywalili Bednarza .