Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7942
Stary 02.09.2014, 21:30
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Ok przyznałem się kiedyś że jestem Bednarzem ...
Tak naprawdę jestem Jaworem ...
I sztuczna mgła nad Smoleńskiem.
albo po prostu jestes forumowym blaznem z ktorego wiekszosc ma polewke, zreszta takich jak ty sie kilku uzbieralo tutaj przez ostatnie pol roku , jak skonczy Wam sie zaloba po swoim Guru i mesjaszu Nowej Armii Bialej Gwiazdy to zakonczycie wpisy tutaj i zaczniecie kariere na wislaportal ..... tam sa jeszcze lepsze okazy ...
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 02.09.2014 o godz. 21:50.
Odpowiedz cytując