Grantar napisał(a):

Ok przyznałem się kiedyś że jestem Bednarzem ...
Tak naprawdę jestem Jaworem ...
I sztuczna mgła nad Smoleńskiem.
|
albo po prostu jestes forumowym blaznem z ktorego wiekszosc ma polewke, zreszta takich jak ty sie kilku uzbieralo tutaj przez ostatnie pol roku , jak skonczy Wam sie zaloba po swoim Guru i mesjaszu Nowej Armii Bialej Gwiazdy to zakonczycie wpisy tutaj i zaczniecie kariere na wislaportal ..... tam sa jeszcze lepsze okazy

...