milosz napisał(a):

|
Na wspominanie przeszłości jest dział byli pracownicy
|
Chodziło mi bardziej o temat, w którym Ci z bólem dupy mogliby się wypłakać.
milosz napisał(a):

|
a co do korzyści po odejściu JB, to frekwencja nie jest jedynym plusem.. albowiem na jej bazie można będzie ufam skuteczniej szukać sponsorów zewnętrznych, nie ukrywam bardzo na to liczę.
|
Też już chyba nawet o tym pisałem (nie tylko ja zresztą), że dobra atmosfera na trybunach i wokół klubu jest niezbędna do znalezienia sponsorów.
Grantar - dyskutować nie ma z kim i o czym, przestań po prostu się użalać bo i tak wszyscy mają to w głębokim poważaniu. Zaśmiecasz temat.