Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7941
Stary 02.09.2014, 21:29
milosz napisał(a):Wyświetl post
Na wspominanie przeszłości jest dział byli pracownicy
Chodziło mi bardziej o temat, w którym Ci z bólem dupy mogliby się wypłakać.
milosz napisał(a):Wyświetl post
a co do korzyści po odejściu JB, to frekwencja nie jest jedynym plusem.. albowiem na jej bazie można będzie ufam skuteczniej szukać sponsorów zewnętrznych, nie ukrywam bardzo na to liczę.
Też już chyba nawet o tym pisałem (nie tylko ja zresztą), że dobra atmosfera na trybunach i wokół klubu jest niezbędna do znalezienia sponsorów.

Grantar - dyskutować nie ma z kim i o czym, przestań po prostu się użalać bo i tak wszyscy mają to w głębokim poważaniu. Zaśmiecasz temat.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.09.2014 o godz. 21:39.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując