TRNKRN napisał(a):

|
Ja tylko cytowałem info ze strony węgierskiej... tam stoi jak byk 10 000 euro... Skoro nie ma nowych graczy, to może Franio wpuści juniora raz czy dwa...
|
Franz nie będzie miał po prostu wyjścia. Skorzysta.
W zeszłym sezonie Franz postawił na łącznie 30 zawodników. Tylu zagrało chociaż minute w pierwszej drużynie. 11 z nich to byli zawodnicy poniżej 21 roku życia.
W tym zagrało już(albo raczej dopiero) 15 zawodników, w tym 3 poniżej 21 roku życia. Na jesień na pewno dostanie też szanse Żemło, Lech a i może Kolanko.