63.5 Kg napisał(a):

Przykre i naprawdę niesamowite jest to ze kibice którzy byli w siódmym niebie jeszcze 2 tygodnie temu teraz potrafią komentować wybor Miety na tymczasowego prezesa na rowni z gownem wybiorczym i innymi szmatławcami...
PS.
Dzieki za Bana...wrocilem...
|
A skąd wiesz czy pod niektórymi nickami nie kryje się tutaj taki Jawor i RoMan z GW-na ?