Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7934
Stary 02.09.2014, 18:51
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Przykre i naprawdę niesamowite jest to ze kibice którzy byli w siódmym niebie jeszcze 2 tygodnie temu teraz potrafią komentować wybor Miety na tymczasowego prezesa na rowni z gownem wybiorczym i innymi szmatławcami...

PS.
Dzieki za Bana...wrocilem...
A skąd wiesz czy pod niektórymi nickami nie kryje się tutaj taki Jawor i RoMan z GW-na ?
Odpowiedz cytując