Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5416
Stary 02.09.2014, 17:15
Jeśli ktoś ma w domu niepotrzebny balon/gąsior/dymion na wino, nierozbity, niepopękany, to chętnie przyjmę jeśli zajmuje miejsce lub tanio odkupię. Kontakt PW
Odpowiedz cytując