|
Przykre i naprawdę niesamowite jest to ze kibice którzy byli w siódmym niebie jeszcze 2 tygodnie temu teraz potrafią komentować wybor Miety na tymczasowego prezesa na rowni z gownem wybiorczym i innymi szmatławcami...
PS.
Dzieki za Bana...wrocilem...
|