Nie ma żadnej informacji o tym, by opuścił klub, ja przynajmniej nie znalazłem niczego takiego w węgierskich mediach (a węgierski znam)...
Update: Wisły nie stać na Kádára, bo średnia pensja to u nas poniżej 10 000 euro miesięcznie, więc tym się go nie skusi...
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo...slanak-2360293