Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16558
Stary 02.09.2014, 16:57
Nie ma żadnej informacji o tym, by opuścił klub, ja przynajmniej nie znalazłem niczego takiego w węgierskich mediach (a węgierski znam)...

Update: Wisły nie stać na Kádára, bo średnia pensja to u nas poniżej 10 000 euro miesięcznie, więc tym się go nie skusi...

http://www.nemzetisport.hu/labdarugo...slanak-2360293
Ostatnio edytowane przez TRNKRN : 02.09.2014 o godz. 17:07.
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując