Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7931
Stary 02.09.2014, 13:15
Napisałem na początku to, co każdy rozsądny kibic wie i rozumie - w Polsce, przy obecnym poziomie piłki nożnej żaden klub się nie utrzyma z klientów - konsumentów. Bednarz bardzo temu klubowi zaszkodził.

A teraz przesłanie do Grantara i Lukasza - skończcie bredzić. Dostatecznie się ośmieszyliście, dalsze jątrzenie jest nikomu niepotrzebne. Chyba że was taka jałowa dyskusja kręci. Wtedy proponuję założyć jakiś osobny temat, bo z polityką sportową-finansową związek to ma żaden. Jedyne, co z nią obecnie ma wspólnego Jacek to fakt, że po jego odejściu klub zaczął zarabiać na biletach.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.09.2014 o godz. 13:19.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując