Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9854
Stary 02.09.2014, 13:04
Misiek dziś przechodzi operację kręgosłupa, trzymamy kciuki, żeby wszystko poszło zgodnie z planem i by szybko wrócił do zdrowia.

wislaportal.pl napisał(a):
Nie mamy niestety najlepszych informacji dla tych wszystkich kibiców, którzy są wielbicielami talentu naszego byłego bramkarza, Michała Miśkiewicza. Po tym jak wygasł jego kontrakt z Wisłą - trenował indywidualnie i doznał niestety groźnego urazu kręgosłupa. Jest on na tyle poważny, że w dniu jutrzejszym czeka go operacja!

Przypomnijmy, że Michał Miśkiewicz był naszym bramkarzem przez dwa sezony. W Wiśle debiutował we wrześniu 2012 roku i do czerwca 2014 roku wystąpił łącznie w 48 oficjalnych spotkaniach "Białej Gwiazdy", w tym 45 ligowych. Zasłynął m.in. tym, że był specjalistą od zachowywania czystego konta. Grając w naszych barwach łącznie w aż 20 meczach nie przepuścił piłki do strzeżonej przez siebie bramki.
W rundzie jesiennej sezonu 2013/2014, z nim w składzie, nie straciliśmy żadnego gola w ośmiu kolejnych zwycięskich potyczkach ligowych na stadionie przy ulicy Reymonta, co jest klubowym rekordem Wisły Kraków.

Teraz nie pozostaje nam nic innego jak w jego imieniu poprosić, aby każdy kto dobrze mu życzy, trzymał jutro za niego kciuki!

Szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko Michał!
Odpowiedz cytując