Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
#
28062
02.09.2014, 08:40
Ja .......e wezcie wy (oszolomy za PO i oszolomy za Pis) umowcie na jakas ustawke czy cos. Przez takich jak wy polska polityka to dno, dno kompletne. Jedni sie dziwia, ze glosy ida na PO, drudzy, ze na PIS a po obu stronach cymbaly.
wiesniak84