Wyświetl pojedynczy post
kuba.j.g.
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28060
Stary 02.09.2014, 08:19
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
To była zwykła wklejka z "młodzi, wykształceni i z wielkich ośrodków"

A post powyżej wystarczająco określa poziom "rozmówcy".
Sie naczytal sakiewiczowskich wypocin na niezaleznej i se madruje. Tymczasem np. w Anglii stanowisko to to nic innego jak "president" a nie "chairman". I wlasnie tak w brytyjskich mediach sie to stanowisko nazywa...President. I to nie od momentu wyboru Tuska a od momentu powstania takiego stanowiska.
J. Kaczynski: We mnie jest czyste dobro...