Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10616
Stary 01.09.2014, 20:24
Biroman napisał(a):Wyświetl post
Tutaj wyjaśnienie, nóż się w kieszeni otwiera: http://www.mmkrakow.pl/489885/w-krak...ms-w-siatkowce
Kończąc offtop - sprawa bulwersująca, tym bardziej że tym razem nie jesteśmy "rezerwowym miastem". Nie mówię, że trzeba było wywalić strefę wielkości tej co była na EURO 2012, ale śmiało coś nieco mniejszego dałoby się postawić. :( Szkoda.

Co do biletów na Legię, niby w tym tygodniu ma ruszyć sprzedaż. Miejmy nadzieję, że tak się stanie, bo tu przedsięwzięcie, jak i okoliczności są nieco inne i cel powinien być jeden - komplet widzów.
Odpowiedz cytując