Biroman napisał(a):

Kończąc offtop - sprawa bulwersująca, tym bardziej że tym razem nie jesteśmy "rezerwowym miastem". Nie mówię, że trzeba było wywalić strefę wielkości tej co była na EURO 2012, ale śmiało coś nieco mniejszego dałoby się postawić. :( Szkoda.
Co do biletów na Legię, niby w tym tygodniu ma ruszyć sprzedaż. Miejmy nadzieję, że tak się stanie, bo tu przedsięwzięcie, jak i okoliczności są nieco inne i cel powinien być jeden - komplet widzów.