Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
hors
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10614
Stary 01.09.2014, 19:36
DysoN napisał(a):Wyświetl post
W kolejce stali takze ci, ktorzy kupili bilety przez internet ale musieli odebrac papierowa wersje biletu. Dobrze ze zapytalem sie czy mozna gdzies indziej kupic bilety i okazalo sie ze mozna w empiku. widowisko tez niezle, choc emocji znacznie mniej niz na meczach na R22. Atmosfera gorsza niz na meczach u nas w czasach bojkotu i ratuje ja tylko intensywna praca wodziereja.
Nasze społeczeństwo jest ułomne a przynajmniej jego większa część, bilety zakupione poprzez internet dostaje się w formie pdf na e-mail.... Wystarczy wydrukować. Bilety można kupić owszem w każdym salonie empik (wystarczy się zaznajomić, jest to opisane na portalu który sprzedaje bilety) nie trzeba zawsze iść do tej kasy przy hali, tak właśnie się tworzą kolejki na godzinę i tak samo się dzieje w dniu meczu na R22... gdzie trzeba wystać przynajmniej godzinkę.

Co do atmosfery którą porównujesz do meczów podczas naszego bojkotu, to jest to nie na miejscu. To mecze innych państw, gdyby siatkówka była bardzo popularna jak piłka nożna to być może spore grupy kibiców tych reprezentacji przyjechałby tworzyć atmosferę tutaj, ale tak nie będzie. Nie oczekuj mega dopingu. Mecze siatkówki gdy gra nasza reprezentacja to takie obecnie show-time, z częścią osób które kompletnie się nie znają ma tym ale jest to modne ale i też fanów którzy jeżdżą wiele latpo tych halach w Polsce. Wodzireje tworzą coś, na stadionie by to nie siadło, tam pasuje.


To tak porównując w temacie biletów co się wyprawia na R22.
Wierność
Odpowiedz cytując