forthy napisał(a):

Burliga natomiast : "W Bydgoszczy nie zagra Arkadiusz Głowacki. Czuje się pan na siłach, żeby wejść na jego miejsce?
- Zobaczymy, jak trener to ułoży. Według mnie pewnie wskoczy Michał Czekaj. "
Sam jestem ciekawy jak Franz to ułoży.
|
tu nie ma nawet żadnej zagadki, zagra Czekaj, tak jak zresztą grał w sparingach przedsezonowych
choć to Żemło jest zdolniejszy i ma stabilniejszą formę, co widać choćby po meczach rezerw. Tylko doświadczenia ma mniej, jednak po takich babolach jakie prezentuje Czekaj, nie wiem czy to jest najważniejsze...
a jeśli tak Smuda postawi na Żemłe, to mnie miło zaskoczy. Stawiam na to jednak 0-5% szans