Ciekawy jest ten blog piłkarska mafia - polecam każdemu zaznajomienie się. I jak się zapoznawałem ze wszystkimi informacjami, oczywiście najbardziej mnie interesował przypadek parchatej kurtyzany. I oto co następuje:
Cytat:
Cracovia to jeden z tych klubów, których rozpracowywanie wrocławskiej prokuraturze zajmuje najwięcej czasu. Z wysłanych do tej pory do sądów aktów oskarżenia wynika, że ustawione zostały (lub próbowano ustawić) następujące mecze tego klubu:
1. 17 sierpnia 2003 Cracovia – Ruch Chorzów 2:1
2. 13 września 2003 Piast Gliwice - Cracovia 0:2
3. 20 września 2003 Cracovia - Zagłębie Lubin 3:0
4. 4 października 2003 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia 0:3
5. 12 października 2003 Cracovia– GKS Bełchatów 0:0
6. 13 marca 2004 Polar Wrocław – Cracovia 0:2
7. 27 marca 2004 Ruch Chorzów –Cracovia0:0
8. 3 kwietnia 2004 Cracovia - RKS Radomsko 2:1
9. 17 kwietnia 2004 Tłoki Gorzyce – Zagłębie Lubin 1:1 (Cracoviachciała żeby Zagłębie Lubin przegrało)
10. 3 maja 2004 Zagłębie Lubin – Cracovia1:0
11. 12 maja 2004 Cracovia– Podbeskidzie BB 3:2
12. 29 maja 2004 Aluminium Konin – Cracovia0:3
13. 2 czerwca 2004 Cracovia - ŁKS Łódź 4:1
14. 11 czerwca 2004 Cracovia - Szczakowianka Jaworzno 8:1
15. 13 maja 2006 - Cracovia - Zagłębie Lubin 0:0
|
W aktach oskarżenia jest 15 (!!!) meczów. Czy oni odpowiedzieli za to w jakikolwiek sposób,poza śmieszną karą w kwocie 100 tys. zł i -3 pkt? Przecież to jest nieprawdo-ku.rwa.-podobne co tu się wyprawa. Szmaty handlowały na prawo i lewo i nie spotkała ich za to ŻADNA kara współmierna do skali procederu. Niesamowite to jest...