|
Sławny DG77 powinien w tej rundzie u nas nie powąchać murawy przy R22. To co odwala począwszy od czerwca to jawna kpina. Idę o zakład że w meczu kadry będzie zdrowy i zacznie mecz od początku. Może jak pogra 2 miesiące w rezerwach to się czegoś nauczy.
Przypomina to niestety poprzednie przypadki gdy jakiś zawodnik chciał na Wiśle wymusić transfer.
Ten piłkarz zupełnie nie pasuje do obecnej Wisły.
|