|
Buchalik pomalutku coraz bardziej przekonuje. Ma fajne wyjścia niczym Neuer i nie musimy bać się podania do bramkarza, bo mi serce za każdym razem biło szybciej gdy widziałem podanie do Miśka..
Jak na nasze finanse, możliwości itd. to na naszą ligę ''Buchal'' jest solidny i w dodatku jeszcze młody.
|