Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28041
Stary 01.09.2014, 08:22
Premier został prezydentem całej Unii i teraz możemy śmiało nazywać go Premierem-Prezydentem i cieszyć się respektem i podziwem na Zachodzie.

Of kors pisowscy hejterzy jątrzą, iż Premier nie mówi w językach obcych i nie będzie mógł prowadzić zakulisowych negocjacji, ale to świadczy tylko o nich, iż Premier będzie porozumiewał się językiem miłości i nie musi prowadzić żadnych zakulisowych gier, iż Premier nie musi niczego się wstydzić i działa jawnie.

Zupełnie inaczej niż Kaczafi, który w Unii jątrzyłby z ukrycia w języku nienawiści.


Interesuje mnie jedno york- Ty masz jakąś opcję polityczną, czy tylko jesteś antypisem?
Anty PO-PiS!!!