|
Mogł polecieć na kadre (rozumu mu starczy) mecz Chile-Haiti jest rozgrywany w Fort Lauderdale w Stanach Zjednoczonych , to jest na Florydzie , Miami jesli faktycznie poleciał to nie zazdroszczę mu bo Franek powiedział że jak poleci to może nie wracać i z Smudą nie ma przelelewek wywali go jak Boruca z kadry
|