Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
Od: 04.2013
Offline
#
28040
01.09.2014, 07:57
Z polskim też problem
https://www.youtube.com/watch?v=VzITp6hubD0
Kaczyński - Cameron rozmowa jeden na jeden
https://www.youtube.com/watch?v=8M7VWu32BkU
Ostatnio edytowane przez york09 : 01.09.2014 o godz. 10:16.
york09
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez york09