arti napisał(a):

Prawdopodobnie wszyscy guzik wiemy jak się toczyły negocjacje, jakie pieniądze wchodziły w grę i co jeszcze.
Czyli Twoim zdaniem w tym temacie powinniśmy wierzyć informacjom puszczanym do mediów przez Bednarza?
|
Może nie tyle wierzyć informacjom w mediach co samemu coś wywnioskować, że jakoś z Gułą czy Arkiem nie było problemu przedłużyć umowy, a z Miśkiem to te negocjacje tak się przedłużały, że w końcu guzik z nich wyszło. Może rzeczywiście, za wysokie wymagania miał Misiek, ale ja bym go z przyjemnością u nas widział. Poziom Pareiki to nie jest ale pokazał, że jest dobrym bramkarzem jak na nasze warunki.