Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16542
Stary 31.08.2014, 23:38
arti napisał(a):Wyświetl post
Prawdopodobnie wszyscy guzik wiemy jak się toczyły negocjacje, jakie pieniądze wchodziły w grę i co jeszcze.
Czyli Twoim zdaniem w tym temacie powinniśmy wierzyć informacjom puszczanym do mediów przez Bednarza?
Może nie tyle wierzyć informacjom w mediach co samemu coś wywnioskować, że jakoś z Gułą czy Arkiem nie było problemu przedłużyć umowy, a z Miśkiem to te negocjacje tak się przedłużały, że w końcu guzik z nich wyszło. Może rzeczywiście, za wysokie wymagania miał Misiek, ale ja bym go z przyjemnością u nas widział. Poziom Pareiki to nie jest ale pokazał, że jest dobrym bramkarzem jak na nasze warunki.
Odpowiedz cytując