Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21826
Stary 31.08.2014, 21:39
szamik napisał(a):Wyświetl post
Donald na 'fejsie' oznajmił że jest w podróży do Miami. Jakiś znachor tam żyje który go wykuruje czy wczasy (kolejne) sobie na bachama bicz urządza...
A może udał się na zgrupowanie kadry na które Smuda go nie chciał puścić ...
Odpowiedz cytując