Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Kapcok7
Member
Od: 06.2010
Offline
#
9851
31.08.2014, 20:52
Poszedł gnębić Apoel za brak awansu Wisły do Ligi Mistrzów
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi.
Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.
Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki”
Kapcok7
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kapcok7
Znajdź inne posty napisane przez Kapcok7