Najwyzsza frekwencja w tej kolejce, Semir Stilic z plusem meczu i plusem całej kolejki (przejał pałeczke od Dalibora Stevanovicia), w 11stce kolejki tylko Głowacki i oczywiscie najwazniejsze: W KONCU LIDERA MAMY!!!

... i zostalismy jedyna niepokonana druzyna w ekstraklasie
