Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 31.08.2014, 20:31
Rob_Zombie napisał(a):Wyświetl post
1 miejsce w tabeli i "ostatnie konwulsje umierającego". Już sobie przypomniałem dlaczego tu długi czas nie zaglądałem. Na tym forum od kilku lat, obojętnie co się w klubie dzieje, wyskakują mądre głowy ze swoim "to się skończy I ligą za niedługo". No ja jebie...
to może lepiej nie zaglądaj tutaj kolejnych kilka. To, że Wisła ostatnio wygrywa nie znaczy, że wszystko idzie w niej w dobrym kierunku.
Odpowiedz cytując