Rob_Zombie napisał(a):

|
1 miejsce w tabeli i "ostatnie konwulsje umierającego". Już sobie przypomniałem dlaczego tu długi czas nie zaglądałem. Na tym forum od kilku lat, obojętnie co się w klubie dzieje, wyskakują mądre głowy ze swoim "to się skończy I ligą za niedługo". No ja jebie...
|
to może lepiej nie zaglądaj tutaj kolejnych kilka. To, że Wisła ostatnio wygrywa nie znaczy, że wszystko idzie w niej w dobrym kierunku.