Grantar napisał(a):

Zapomniałeś jeszcze o juniorach; na pewno kilku będzie grało w Wiśle ...
O ile wiem Patryk Fryc jest wypożyczony do Termaliki i gra tam regularnie.
Coś tam jeszcze pewnie kupimy .....
Też uważam że źle nie jest .....
|
Fryc już nie jest już na wypożyczeniu. Wisła nie przedłużyła z nim kontraktu.