Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 31.08.2014, 20:28
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Zapomniałeś jeszcze o juniorach; na pewno kilku będzie grało w Wiśle ...
O ile wiem Patryk Fryc jest wypożyczony do Termaliki i gra tam regularnie.
Coś tam jeszcze pewnie kupimy .....
Też uważam że źle nie jest .....

Fryc już nie jest już na wypożyczeniu. Wisła nie przedłużyła z nim kontraktu.
Odpowiedz cytując