s1mone napisał(a):

Fialo :
A ja uważam, że i tak mamy więcej niż w poprzednim sezonie. Wtedy z perspektywicznych piłkarzy, którzy odeszli mieliśmy tylko Chrapka i Miśkiewicza. Na Chrapku zarobiliśmy godziwe pieniądze, Misiek do teraz nie może znaleźć klubu (za wysokie wymagania?).
Zamiast nich mamy :
25 letniego Sadloka
24 letniego Jankowskiego
25 letniego Buchalika
Do tego w pierwszym składzie ogrywa się 20 letni Uryga (w poprzednim sezonie niewiadoma)
Wypożyczony z opcją pierwokupu jest 19 Mariusz Stępiński
Dodatkowo z tych piłkarzy co byli w zeszłym sezonie do dyspozycji są :
27 letni Stilić
26 letni Burliga
25 letni Guerrier
27 letni Sarki
Jest na czym budować. Na pewno jedni będą odchodzić, inni przychodzić, ale nie ma takiej tragedii, którą ty rysujesz. Jedynie źle wygląda obsada pozycji stopera, bo piłkarza takiego jak Arek to ze świecą szukać, jeśli zdecyduje się skończyć karierę.
/edit : zapomniałem o Bunozie! no ale on też coś klubu znaleźć nie może jakoś...
|
Zapomniałeś jeszcze o juniorach; na pewno kilku będzie grało w Wiśle ...
O ile wiem Patryk Fryc jest wypożyczony do Termaliki i gra tam regularnie (Termalica jest liderem).
Coś tam jeszcze pewnie kupimy .....
Też uważam że źle nie jest .....