yeti777 napisał(a):

btw słyszeliście, że tramwaj na Mistrzejowice ma iść przez Meissnera? Widzieliście zrobiony rozjazd przy okazji robienia Mogilskiej i Jana Pawła? Ja nie. Oto jak nasze miasto działa ;p
|
Klasyczny Kraków. Od miesiąca jest rozpieprzone skrzyżowanie na Saskiej bo robią tory. Ile lat ma to skrzyżowanie? Dwa? Też matoły nie pomyślały o zrobieniu odnogi gdzie od 5 lat miasto trąbiło, że następną dużą inwestycją będzie ta trasa tramwajowa. Ale co tam, .... z kasą bo nie nasza i .... z korkami bo my tam nie mieszkamy - ot myślenie zkikitu.