Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1318
Stary 31.08.2014, 18:56
yeti777 napisał(a):Wyświetl post

btw słyszeliście, że tramwaj na Mistrzejowice ma iść przez Meissnera? Widzieliście zrobiony rozjazd przy okazji robienia Mogilskiej i Jana Pawła? Ja nie. Oto jak nasze miasto działa ;p
Klasyczny Kraków. Od miesiąca jest rozpieprzone skrzyżowanie na Saskiej bo robią tory. Ile lat ma to skrzyżowanie? Dwa? Też matoły nie pomyślały o zrobieniu odnogi gdzie od 5 lat miasto trąbiło, że następną dużą inwestycją będzie ta trasa tramwajowa. Ale co tam, .... z kasą bo nie nasza i .... z korkami bo my tam nie mieszkamy - ot myślenie zkikitu.
Odpowiedz cytując