Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28038
Stary 31.08.2014, 18:11
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Bracia jak ich nazywasz "mniejsi" nigdy by na takie 'zaszczyty" nie zasłuzyli - bo po prostu nie kłaniali się szwabom czy żabojadom a ruskim mówili co im w duszy gra- starali sie walczyć o polskie interesy.Raz lepiej , raz gorzej
To wytłumacz jak można zarządzać krajem mając wszystkich sąsiadów w du*ie.(Unia to nie coś co jest obok, my jesteśmy częścią Unii) Trzeba potrafić dogadywać się ze wszystkimi, a nie z nimi walczyć.
W takim razie sami na siebie (czyt. Polskę)Kaczyńscy sankcje nakładali.
Prawdziwy polityk musi wiedzieć kogo w rączkę cmoknąć, komu się kłaniać, a kogo w dupę kopnąć.
Piszesz że walczyli o polskie interesy, co takiego dla kraju wywalczyli. Traktat Lizboński? którego Lechu brzydził się podpisać!
Nie dziwię się że ręka drżała podpisując to, ale takiego twora wynegocjował. A dlaczego? po prostu nie miał poparcia innych państw, został bidulek sam z bratem.
Jak sobie wyobrażasz dojenie z Unii przez Kaczyńskiego, przyjeżdża jako premier wali pięścią w stół i mówi dawajcie bo ja z Polski?
Aby z Unii coś wynegocjować/ dostać, trzeba wokół siebie zjednoczyć swoich sojuszników im więcej tym lepiej. Ciekawe kogo mógł by przyciągnąć Kaczyński.

@Arapaho- bo po prostu nie kłaniali się szwabom czy żabojadom a ruskim mówili co im w duszy gra- starali sie walczyć o polskie interesy. ?.?.? w taki razie z kim? z Chińczykami też nie chcieli bo to komuchy.
Arapaho napisałeś prawdę, ale to był ich gwóźdź do trumny, po prostu nie mieli z kim załatwiać interesów. W tej kwestii Kaczyński się nie zmienił, załatwić nie ma z kim, a szabelką machać nie będzie... i co będzie?
Jeżeli on nie ma mocy przyciągnąć biznesu to biznes zacznie z Polski uciekać i co wtedy Jarek zrobi. Nie jesteśmy samowystarczalni!
Ostatnio edytowane przez york09 : 31.08.2014 o godz. 18:54.