Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16538
Stary 31.08.2014, 17:31
Manipulacja tak ambitna, że aż żal odpisywać. Pomijam wielość przykładów, gdy zawodnicy w nie-juniorskim wieku rozpoczynali kariery w poważnej piłce. Nikt od niego nie oczekuje, by dorzucał piłki Lewandowskiemu i grał w Bayernie. Natomiast widać w nim nieraz jakość, stąd jestem ciekaw jak radziłby sobie w lepszym zespole, co napisałem już wcześniej. Jeśli nie masz nic mądrego po raz kolejny do napisania, to zapraszam na PW, by nie zaśmiecać forum. Bez odbioru.
Odpowiedz cytując