|
Manipulacja tak ambitna, że aż żal odpisywać. Pomijam wielość przykładów, gdy zawodnicy w nie-juniorskim wieku rozpoczynali kariery w poważnej piłce. Nikt od niego nie oczekuje, by dorzucał piłki Lewandowskiemu i grał w Bayernie. Natomiast widać w nim nieraz jakość, stąd jestem ciekaw jak radziłby sobie w lepszym zespole, co napisałem już wcześniej. Jeśli nie masz nic mądrego po raz kolejny do napisania, to zapraszam na PW, by nie zaśmiecać forum. Bez odbioru.
|