filemon napisał(a):

|
Pomijając aspekt obrońcy to ciekaw jestem kiedy szanse w lepszym zespole dostanie Chmiel z Bielska. Już któryś raz pokazuje niezły poziom.
|
Będzie z nim jak z Cetnarskim czy Rymaniakiem - jedna udana runda, a potem wożenie się na opinii kilka lat.