Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16535
Stary 31.08.2014, 16:49
filemon napisał(a):Wyświetl post
Pomijając aspekt obrońcy to ciekaw jestem kiedy szanse w lepszym zespole dostanie Chmiel z Bielska. Już któryś raz pokazuje niezły poziom.
Będzie z nim jak z Cetnarskim czy Rymaniakiem - jedna udana runda, a potem wożenie się na opinii kilka lat.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując