Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7881
Stary 31.08.2014, 12:21
kot napisał(a):Wyświetl post
W ramach powrotu do normalności sportowo-finansowej po niewyobrażalnym wręcz szkodnictwie Jacka Bednarza, wydaje mi się naturalnym, apel do niego, aby tak jak Valckx - zrzekł się swoich pieniędzy od Wisły i Cupiała, a jeśli tego nie uczyni, to przeciągać go w ten sam sposób, jak on to czynił z innymi dla dobra Wisły oczywiście i przy okazji wytykać mu jego pazerność. To powinien być pierwszy krok klubu po usunięciu tego największego szkodnika w historii Wisły Cupiała.
To dobrze robił ? czy źle ?
Kocie jesteś logicznie niespójny. Namawiasz to tego co jednocześnie wytykasz ...
Ostatnio edytowane przez Grantar : 31.08.2014 o godz. 12:30.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując