A ten drugi za Makiem to piłkarz? Na pewno? Bo patrząc na jego brzuch to raczej jakiś siłacz czy atleta
Po tym sezonie Arek już nie będzie tym samym piłkarzem, ale ściągnięcie na jego miejsce jednego stopera plus albo doszkolenie (raczej nie, ale może...) albo wyjebanie Czekaja, Chavez out i szkolimy naszą młodzież - w rezerwach idzie im nieźle, w ostatnich 7 E-Klapy meczach powinni dostawać okazję do ogrywania się, chyba, że będziemy realnie mieć szanse na puchary albo bronić się przed spadkiem (choć tu konkurencja jest ogromna

). W pomocy jest kim grać, młodzież jakaś tam jest, są też na wypożyczeniu - tu może być tylko lepiej, o ile uda nam się zatrzymać Stilicia. A ataku Brożek... dla mnie niewiadoma, z każdym kolejnym rokiem może, ale nie musi być słabiej. Stępiński... nie wiem. Zając... i tak chcą go przerobić na skrzydło. I wychodzi, że jak nie będzie transferów to nie będzie kim grać.