Kamil_mchw napisał(a):

|
Misiek też z nikim nie podpisał...
|
Nie zdziwiłbym się gdyby Misiek ze swoim menago teraz przyszli do Wisły i powiedzieli : no wiecie , nam jednak odpowiada Wasza ostatnia oferta... oczywiście w takim przypadku jest tylko jedno wyjście - kop w d..e