Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16524
Stary 31.08.2014, 11:41
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
Misiek też z nikim nie podpisał...
Nie zdziwiłbym się gdyby Misiek ze swoim menago teraz przyszli do Wisły i powiedzieli : no wiecie , nam jednak odpowiada Wasza ostatnia oferta... oczywiście w takim przypadku jest tylko jedno wyjście - kop w d..e
Odpowiedz cytując