Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7880
Stary 31.08.2014, 11:39
W ramach powrotu do normalności sportowo-finansowej po niewyobrażalnym wręcz szkodnictwie Jacka Bednarza, wydaje mi się naturalnym, apel do niego, aby tak jak Valckx - zrzekł się swoich pieniędzy od Wisły i Cupiała, a jeśli tego nie uczyni, to przeciągać go w ten sam sposób, jak on to czynił z innymi dla dobra Wisły oczywiście i przy okazji wytykać mu jego pazerność. To powinien być pierwszy krok klubu po usunięciu tego największego szkodnika w historii Wisły Cupiała.
Ostatnio edytowane przez kot : 31.08.2014 o godz. 11:47.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując