Wyświetl pojedynczy post
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 31.08.2014, 11:36
Jedni piszą, że Uryga gra tylko dlatego, że Ostoja kontuzjowany i w normalnych warunkach nie miałby szans na pierwszą 11 (taki wniosek można wysnuć). W innym temacie pewnie te same osoby piszą, że szkoda Sobola (i pewnie wtedy wiek by nie przeszkadzał już). Pewnie Uryga grałby zamiast Sobola...

Smuda pokazauje, że jak się nie nadajesz to nie grasz. Pare nazwisk któe odeszły udowadnia, że miał racje. Gdzie jest chociaż Szewczyk, który też mial fanów zagorzałych kiedy jeszcze nie grał tylko siedział na ławce?

Nie dogodzi nigdy wszystkim...
Odpowiedz cytując