Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
28030
31.08.2014, 10:48
Tusk: Nigdzie się nie wybieram. Mam dużo roboty w kraju
http://www.wprost.pl/ar/430009/Tusk-...oboty-w-kraju/
uposledzony_ale_kumaty
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do uposledzony_ale_kumaty
Znajdź inne posty napisane przez uposledzony_ale_kumaty