MiroPL napisał(a):

|
Tak najeżdżacie na Smudę tylko powiedzcie kto w tej chwili będzie lepszy od niego? Uważam, że popełnia błędy ale nie uważam, że należy go zwalniać.
|
Powinieneś już się przyzwyczaić, że naszą cechą narodową jest narzekanie i że najlepsi są ci, których tutaj nie ma.