St Yabol napisał(a):

IMO Zająć może być lepszy technicznie od Boguskiego, ale Smuda juz to powiedział - brakuje mu troche masy, a to jest ważne bo czasem trzeba komuś z bara jebnąć, żeby odebrać piłke czy sie przy niej utrzymać.
Wiem wiem, Boguski też nie jest jakoś specjalnie dobrze zbudowany
|
Ale przy różnicy 3 cm wzrostu i tak waży o 10 kg więcej od Zająca

.