Ogryzek napisał(a):

Bo Kulawik był i jest słabym trenerem. A Smuda jest w polskich realiach bardzo dobrym trenerem który nienawidzi szkolić młodych
|
To nie do końca prawda. Smuda chce mieć po prostu piłkarzy gotowych do gry na najwyższym poziomie. Od razu. Tymczasem główną zaletą naszych młodych zawodników jest to, że są "młodzi". Nie jest powiedziane, iż rozwiną się i zrobią "karierę" w ekstraklasie, nawet jeśli dostaną szansę, a wygranie CLJ nie jest żadną weryfikacją umiejętności czy przepustką do gry w drużynie z dużymi aspiracjami. Sam Smuda zasługuje zaś na więcej zaufania. Niedawno spadały na niego gromy, że krzywdzi Małeckiego, Stolarskiego czy Klarića. Po kilku miesiącach wygląda na to, iż to on miał rację, a nie forumowi spece.