Bo Kulawik był i jest słabym trenerem. A Smuda jest w polskich realiach bardzo dobrym trenerem który nienawidzi szkolić młodych
No jeszcze nie lubi robić zmian. Nie ma co porównywać tych trenerów. Inny świat.
(tak jak gdzieś napisałem, "życzę" kontuzji Gargule i innym piłkarzom z 11, to nagle się okaże że mamy przy Smudzie zdolną młodzież. Oczywiście życzę tylko w " " jako metafora)