Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28018
Stary 30.08.2014, 19:32
Wypierdalaj z tego forum największy hejcie
Powód: nie głosuję na PiS pedale york
Ostatnio edytowane przez sergio : 30.08.2014 o godz. 19:57.
TYLKO WISŁA!